Başlık : 2018 KYS İç Denetimi
Tarih : 14.05.2018

Sayın Kalite Sorumlularımız/İç Denetçilerimiz,

 Üniversitemiz 2018 KYS İç Denetimi  21 Mayıs - 1 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Denetim ile ilgili PL-001-KYS İç Denetim Planı, Prosedür ve bağlı dokümanlara www.kalite.yildiz.edu.tr adresinden ulaşılabilmektedir.

 Denetim tarihleri ile ilgili olarak iç denetçilerimizin birim kalite sorumluları ile irtibata geçerek denetim günlerinin ve saatlerinin karşılıklı teyit edilmesi gerekmektedir. Birim kalite sorumluları www.kalite.yildiz.edu.tr sitemizin "Kalite Ekibi-> Kalite Sorumluları" ( http://www.kalite.yildiz.edu.tr/category.php?id=19 ) başlığı altında bulunmaktadır. 21 Mayıs - 1 Haziran 2018 tarihleri arasında olması şartıyla denetim tarihlerinde yapılacak değişikliklerin Kalite Koordinatörlüğüne bildirilmesi önem arz etmektedir. Denetim öncesinde biriminize ait 2017 yılından kapatılmayan Döflerinizin takibini LS-006-Döf Takip Listesinden yapabilirsiniz.

 Denetim programının tüm personelinize duyurulması denetimlerin faydalı olabilmesi için büyük önem arz etmektedir. Detaylı bilgi için aşağıda yer alan iletişim kanallarından birimimize ulaşabilirsiniz.

 

İyi çalışmalar dileriz.

kalite@yildiz.edu.tr

Dahili: 2086